Achát Duševní rovnováhy 1,6 kg

Vyprodáno

Nádherný kapkový achát z Madagaskaru bílo-černé esence s ploškou, aby kámen mohl být vystaven na svém místě a šířit tak do prostoru své krásné energie. 

Acháty zastupují nepřeberné množství barev a paprsků, tento kámen bíločerné barvy nám ukazuje rovnováhu světla a tmy, že je vše propojené a v rovnováze. Díky této rovnováze je utvořen svět, vše má svůj význam. Věci, které se nám zdají negativní jsme si jako zkušenost Duše vybrali a mají pro nás mnohdy skutečně hodnotný význam, který nás posune dál, díky něhož opět více pochopíme, takže z černé je bíla a z bílé je černá. 

Achát předává energie čistoty, srdce, čistoty záměrů a vede nás k duchovní čistotě, pomáhá nám překonat zlozvyky, které máme, kterých jsme si vědomi, pomáhá nám vyvázat se z karmických energií a všeho, co nám škodí a není pro nás vhodné. Je to Sebe-Láska k sobě, svému tělu. Vědomí toho, že vše, co děláme, co říkáme a jak myslíme utváří náš život.

Každé naše rozhodnutí je svobodné vůle a ač děláme chyby a víme o nich, nedaří se nám některé věci plně ještě ukotvit v našem životě, neměli bycyhom vůči sobě ani v myšlenkých vysílat nějakou negativní energii, že se nám to nedaří...neboť se to opakuje. Je zde nalazení se vždy na pochvalu a jakýkoliv krok, který uděláme, i když se nám nepovede. 

Stále jsme čisté světlo, které by se nemělo ponižovat a soudit za to, co ještě plně nemáme ukotvené. 

Učí nás plně vážit si sebe a být si jistí své pravdy. I když nám každý duchovní učitel bude říkal, co bychom měli dělat, s pokorou jim můžeme odpovědět, že cítíme něco jiného. Jsou to zkoušky, kterými prochází každá doše, do své síly a podstaty. Zároveň nás na naší cestě chrání před duchovním egem a veškerými nástrahami ega. 

Ať tento krystal jde do domova, kde může předávat vše, co nese a má své krásné místo, prostor jako krystalický klenot duchovní čistoty. 


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ