Akášický chrámový krystal

Vyprodáno

Výjimečný, malý a přesno velmi mocný a mystický chrámový krystal, který zde přichází v absolutně Nových energiích a nese v sobě mistrovské kódy a napojení na kroniku Akášu a její mistry. 

Samozřejmě je tento krystal pro někoho, kdo už o akáše slyšel nebo ví, o co se jedná.

Krystal není plně ukotvený ve své hmotě, je proměnlivý, prochází strukturami a dimenzemi, neustále se mění, neboť vše se v přítomnosti mění a nic není stálé. Tento krystal nám pomůže podívat se nejen na naši Duši a osobní předpoklady našeho minulého a budoucího vývoje, ale celistvou linii Duše a jejich příběhů, to kolikrát už jsi prošel Zdrojem? Rozpomínáš si, že to nebyla jen jedna cesta zapomění a návratu...ale že se něco opakuje, ale úplně odlišně.

Krystal tě zavede do chrámu, kde ti budou na seznámení prát dnů předávány informace a tvá příprava, nalazení se na komunikaci a přijímání zpráv. Může tam být nedůvěra v sebe, či různé minulostí bloky strachu, manipulace s přijatými zprávami, osobní silou. Je to cesta a vše má svůj čas. 

Dále přichází Seznámení se s akášickými mistry a možným Průvodcem a učitelem, v poslední řadě také akášickou knihovnou, která nese odpovědi na všechny tvé otázky. 

S tímto krystalem můžeš být připravován na práci s lidma, pomoci jim na jejich cestě něco důležitého pochopit, aby se oni mohli posunout... společně MY JSME.  


1 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ