Akvamarín krystal duchovní Čistoty

Vyprodáno

Výjimečný přírodní krystal oboustranného akvamarínu absolutní čistoty, taková čistota akvamarínu je diamantová a opravdu výjimečná. Jako proud čistého tekutého světla vyzařující kódy bezpodmínečné Lásky a duchovní čistoty, která provází duše na cestě roupomenutím. Zbavením se energií, které jsou nižší než světlo tohoto krystalu. 

Krystal je kamenem osobním, svou silou a tvarem určeným tak, aby ste jej mohli nosit neustále u sebe, a tak udržovat v ochraně své světlo a osobní vibrace, ať se kolem vás děje cokoliv. 

Jedná se o nádherně čistý krystal akvamarínu, laserově silný a čistý, přírodně ukončený krystal z vysokých Pákistánských hor z oblasti Shigar, která je propojený s nanebevzatým mistrem El Moryou...

Jedná se o unikátní krystal, který nese silné laserové paprsky v propojení s hvězdnou galaktickou esencí na Zemi a zároveň vyzařuje veškeré naše zkušenosti skrze všechny prostory a dimenze, které můžeme Vědomím obsáhnout. 

Krystaly akvamarínu z vysokých hor vibračně žijící již v nebesích napomáhají jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.


14 400,00 Kč

Oboustranný krystal akvamarínu má 42 g a je z Pákistánu, oblasti Shigar


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ