Akvamarín krystal + energetický víc

Vyprodáno

Výjimečný krystal akvamarínu z vysokých Pákistánských hor z oblasti Shigar, který má na svém konci tisíce světelných špiček a přes celý krystal prochází energetický točivý vír prostupující vrstvu mlhoviny, která je propojena s Vodou. 

Má nádhernou barvu a na slunečním světle vynikne jeho vnitřní svět. 

Akvamarín napomáhá jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Tento krystal můžeme nosit u sebe, dokonce se dá krásně postavit tak aby šičkami vyzařoval nahoru, tak se hodí i k nočnímu stolku, kde může dělat energetický sloup světla. 

66 g


5 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ