Akvamarín krystal ENHYDRO (voda)

Vyprodáno

Akvamarín přírodní krystal, vysokovibrační kámen je nositelem vody, má v sobě bublinu vody a jedná se tudíž o enhydro krystal.

Voda jako prastaré informace ukotvené v krystalu. Vodu stará několik milionů let...nese Prvotní Prapodstatu a čistotu Záměrů i plánů Duší. Nepokřivení a absolutní sílu, Pradávnou ZDROJOVOU moudrost, kde je všeobsahující KLID a Vědění.

Tento kousek je z vysokých Pákistánských hor, které jsou propojené s nanebevzatým mistrem El Moryou. 

Akvamarín čistý krystal z Pákistánských hor napomáhá v udržování a rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveň jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

30,5 g

14 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ