Akvamarín krystal + klíč

Vyprodáno

Krásný čistý krystal akvamarínu s energetickým klíčem, přírodně ukončený krystal z vysokých Pákistánských hor z oblasti Nagar.

Akvamarín s klíčem nese informace, které se nyní mají odemknout, je propojený s vodními portály, delfíny, velrybami a jejich pradávnou moudrostí, kdy se jako bytosti podíleli na prvotních energiích planety Země a udržování po dlouhé věky Vyšších vibrací.

Akvamarín krystal napomáhá jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na mnoha úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

18 g

2 500,00 Kč
Please select variants first