Akvamarín krystal s turmalínem

Vyprodáno

Luxusní nádherný Surový krystal Akvamarínu ve šperkařské kvalitě má úchvatné čisté vysoké energie. Je nejvhodnějším krystalem pro komunikaci se vším vysokovibračním, na propojení se svými Vyššími Já, s naší NadDuší, k práci aktivování Jasnozřivosti a JasnoVědění.

Napomáhá ve zvýšení našich vibrací a v nalazení se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí. 

Na krystalu je položen také krystal Turmalínu, jenže vytváří nádhernou a velmi silnou kombinaci. Turmalín zde působí jako určitá kotva, abychom se vždy navrátili do našeho těla, a tak můžeme letět tak vysoko, jak jen budeme chtít. Tato kombinace nám pomáhá v odkrytí velmi hlubokých bloků, bolestí, které jsme zažili ve vyšší vibraci, než se právě nyní nacházíme a pomáhá nám tyto situace vidět, zvědomit je a přijmout, odpustit, pochopit, transformovat. Jsou to světelné události, které může cítit především naše srdce - hvězdné války, odpojení od duchovního partnera, vyčlenění ze Zdroje... apod. 


4 400,00 Kč
Please select variants first

Krystal působí na naše energetická centra, která jsou spojená s jemnohmotnou komunikací a které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji.

Akvamarín je krystal, který se s vámi plně propojí na všech úrovních, je to krystal, kterým teče blahodárná, vyživující světelná energie, je to krystal, který zkrátka budete chtít nosit neustále u sebe.

Akvamaríny jsou propojené s komunikací jak vysokovibrační, tak také léčení naší 5. čakry, která je spojená právě s komunikací. Veškeré nevyřčené a zablokované energie, ty neprojevené, ať se všechno uvolní, aby hrdlo mohlo být svobodné a zase radostně zpívat a říkat Pravdu, jenž cítí naše Srdce.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

Nastal čas Zvýšit své vibrace, propojit se se svou rodinou duše, začít žít své poslání a rozumět zprávám a synchronicitám, které k nám denně přicházejí. Vědomě svůj život v lásce žít. 


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.