Akvamarín krystal + turmalín

Vyprodáno

Akvamarín krásný čistý krystal, který můžete nosit neustále u sebe nebo si jej nechat zasadit do nějakého úctyhodného šperku.

Akvamarín čistý krystal z Pákistánských hor napomáhá v udržování a rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřškou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Součástí krystalu je také Turmalín, jenž vytváří nádhernou a velmi silnou kombinaci. Turmalín zde působí jako určitá kotva, abychom se vždy navrátili do našeho těla, a tak můžeme letět tak vysoko, jak jen budeme chtít. Tato kombinace nám pomáhá v odkrytí velmi hlubokých bloků, bolestí, které jsme zažili ve vyšší vibraci, než se právě nyní nacházíme a pomáhá nám tyto situace vidět, zvědomit je a přijmout, odpustit, pochopit, transformovat.

Krystal má 9 g

1 500,00 Kč
Please select variants first