Akvamarín surový krystal

Vyprodáno

Nádherný Surový krystal Akvamarínu má vysokovibrační energie. Je nejvhodnějším krystalem pro komunikaci s vyššími energiemi, se svými Vyššími Já, NadDuší, k práci aktivování Jasnozřivosti a JasnoVědění.

Krystal působí na naše energetická centra, která jsou spojená s jemnohmotnou komunikací a které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji.

Napomáhá ve zvýšení našich vibrací a v nalazení se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinout a v komunikaci s naší mateřškou lodí.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

Akvamarín je vhodný jako krystal, který budete chtít nosit neustále u sebe.

Akvamaríny jsou propojené s komunikací jak vysokovibrační, tak také léčení naší 5. čakry, která je spojená právě s komunikací.


2 500,00 Kč
Please select variants first

Veškeré nevyřčené a zablokované energie, ty neprojevené, ať se všechno uvolní, aby hrdlo mohlo být svobodné a zase radostně zpívat a říkat Pravdu, jenž cítí naše Srdce.

Nastal čas na Pravdu. Cítit, Vyřknout, Žít.