Akvamarín surový

Vyprodáno

Surový akvamarín je nejvhodnější krystal pro komunikaci se svými Vyššími Já, NadDuší a k práci aktivování Jasnozřivosti.

Krystal působí na naše energetická centra, která jsou spojená s jemnohmotnou komunikací a které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji.

Napomáhá ve zvýšení našich vibrací a v nalazení se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí. Je vhodný jako krystal, který budete chtít nosit neustále u sebe.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

Akvamaríny jsou propojené s komunikací jak vysokovibrační, tak také léčení naší 5. čakry, která je spojená právě s komunikací. Veškeré nevyřčené a zablokované energie, ty neprojevené, ať se uvolní, aby hrdlo mohlo být svobodné a zase radostně zpívat a říkat Pravdu, jenž cítí tvé srdce.

Krystal akvamarínu na sebe můžeme nechat působit jeho zářivými paprsky, když jej postavíme na nějaké led světlo - viz. poslední obrázek. Modrá barva tak dává naprosto nový rozměr.

Krystal akvamarínu s vámi může pracovat ještě v úplně jiném rozměru pokud jej položíte na nějaké led světlo a necháte tak vyniknout modrý akvamarínový paprsek...

Krystal má 111 g a 6x 4 cm 

1 050,00 Kč
Please select variants first