Akvamarín časové kapsle + světelné město

Akvamarín mistrovský jako oboustranný Krystal, který je jádrem, spojenou energií, jenž každá část krystalu nese úplně jinou energie a jiné vyzařování.

Z jedné strany je krystal časovou kapslí, nesoucí soubory a toky informací pro předání kolektivních energií. 

Z druhé strany roste desítka nových zářících krystalů tvořící aktivní akamarínovou síť jako světelné město, na které je krystal napojen. 

Akvamarín byl součástí semináře Síně Síria a nese tak sírianský otisk pro nápravu programovacího centra. 

Jedná se o unikátní a nádherný nebeský krystal z Pákistánských hor, tento kousek konkrétně z oblasti Nagar a pro toho, kdo potřebuje opravdu velkou dávku světla v jednom celistvém krystalu, který bude průvodcem a spolupracovníkem na celý život...

Krystaly akvamarínu z vysokých hor vibračně žijící již v nebesích napomáhají jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

391 g

39 900,00 Kč 44 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ