Ametrín špice + fantom

Vyprodáno

Světelná ametrínová špice, která v sobě nese propojení krystalů citrínu a ametystu, což jej činí velmi silným krystalem s přímou energií. Ač se jedná o malý kousek, je vzácností a tato spojení je velmi silné. 

Ametrín je učitelem, průvodcem, který nám ukazuje naši sílu, odhodlání, cestu k propojení s naším fyzickým tělem, hmotou a realitou, aby vše mohlo být ukotveno, je důležité nechat se vést naším srdcem, ale použít i světelný mozek, použít soulad, abychom mohly fungovat v realitě a vykonávat a zhmotňovat vše, pro co jsme byli určeni, co jsme si sami vyvolili.

Je to právě dokonalá souhra dvou krystalů a také energie citrínu, jenž působí na náš solar, na náš střed a podporuje nás ve své síle, abychom dělali kroky vpřed, následovali své srdce, pustili od strachu a šli za svým posláním, svými vizemi. 

Cítili se plní síly a odhodlání, že máme vše, co potřebujeme, že nám je pomáháno a že zvládneme i ty největší věci, kde možná pohořeli ostatní. Nedávat na rady druhých, nenechat se ovlivnit, ať jsou názory druhých jakékoliv, pokud jsi v srdci a přesně cítíš... tak konej. Neboť vnímej svoji sílu, důvěřuj sobě, ciť sebe. 

Ametrín má v sobě mnoho duh, které září každým pohybem, ale nešly zachytit a také ve špici nádherný fantom propojený s duchovní moudrostí... 


1 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ