Ametyst drůza s velkými krystaly + fantom

Vyprodáno

Nádherná světelná ametystová drůza s velkými krystaly, kdy některé z nich nesou vnitřní fantomy, které jsou propojené s kosmickou zemskou moudrostí, galaktickývh vývojem zapsaným informačně do krystalu. 

Je to krystal, který nese spirituální energie a působí na vyšší energetická centra, napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, NadDuší, bytostmi světla a nalazením se na jemnohmotnější energie. 

Pomáhá pochopit vesmírné principy a tvoření v Nových energiích. Ukazuje nám oblasti, které čekají na přijetí nových principů, nových nápadů a změny, které mají nastat, abychom mohli žít v plné radosti a v Napojení.

Ametyst s fantomy se nám snaží zprostředkovat ve všech situacích, které řešíme - NadHled. Abychom se od určitých věcí odosobnili a podívali na vše očima lásky, očima Vyššího Já skze prožitou moudrost Duše, která přesně ví, proč si určité zkušenosti vybrala...

Je to vhodný krystal na meditace nebo na noční stolek, neboť s námi nejlépe pracuje především když jsme v klidu, ve spánku k nám skrze sny může promlouvat.

Je také ochráncem při otevření astrální úrovně a veškerých duchovních prací, které objevujeme, ale nejsme v nich ještě pevní.

1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ