Ametyst drůzička + duhový kalcit

Vyprodáno

Nádherná ametystová drůza, která je výstavním kouskem na oltář nebo k nočnímu stolečku, neboť je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazení se na naši podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme vykonat.

Na své vrchní části je propojená s duhovým kalcitem, který nám ukazuje spojení rozdílných částí a předává nám Spolupráci, Radost, Tvořivost a Nové počátky. 

Ametystová drůza nám pomáhá v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijaly v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi, anděly.

Když spíme dokážeme se na sebe podívat z nadhledu, díváme se na naši cestu očima Lásky a díváme se na další kroky, které bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše. Ve snech pak dochází k předání nebo nás sny na dané cesty a nové zkušenosti připravují. Krystal nám také pomáhá v práci se sny, jejich významem a uchováním, abychom si je pamatovali a pokud cítíme, mohli s nimi pracovat.


1 600,00 Kč
Please select variants first

Tento výstavní krystal se dá krásně postavit, tak jak je na první fotce.