Ametyst drůzička - Uruguay

Vyprodáno

Nádherná stojící drůza hlubokého tmavého ametystu z Uruguaye vhodná na oltář nebo do prostoru pro zvýšení vibrací a předání duchovních energií.

Je to kámen obdařený spirituálními vibracemi, tmavý ametyst je vesmírný cestovatel a dokáže nás vzít na místa, kde jsme ještě nebyli, pomoci nám propojit se s duchovní rodinou a naším hvězdným domovem, zároveň nás chrání při astrálním cestování a také různých energetických útocích.

Zároveň tento je tmavé fialové barvy, absolutní kosmické hlubiny, jenž je pohlcující, uvnitřněná, zarovnává nás do našeho středu a zároveň v této hloubce dokáže vyzařovat přirozené, stálé světlo.

Pomáhá nám odkrýt hloubku významu našich snů a zapamatovat si učení, která jsou nám předávána, ukotvovat je v našem fyzickém těle.

Krystal aktivně působí na naší 7. korunní čakru a napomáhají v rozvoji intuice, v otevření našeho Vědomí, nalazení se na jemnohmotné a duchovní světy a jejich propojení.

Tento krystal z Uruguaye nám pomáhá ukázat moudrost naší duše, veškeré poznatky a zkušenosti, jenž neseme, abychom si na ně znovu rozpomněli a v sobě je aktivovali, žili to, co vnitřně cítíme, že je pro nás nachystáno. 


840,00 Kč
Please select variants first