Ametyst drůzička elestial

Vyprodáno

Krásná ametystová drůza Elelstial navíc s černými ukotvujícími tečkami, která je vhodná na oltář nebo k nočnímu stolečku, neboť je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazení se na naši podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme vykonat.

Krystal Elestial a Jejich celoplošná esence přivádí různé druhy a toky světelných energií do jednoho celku, a tak tato drůza na nás může působit na různé části, je to zářič, který svým vysokým světlem v nás prosvětlí vše, co má. 

Když spíme dokážeme se na sebe podívat z nadhledu, díváme se na naši cestu očima Lásky a díváme se na další kroky, které bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše. Ve snech pak dochází k předání nebo nás sny na dané cesty a nové zkušenosti připravují. Krystal nám také pomáhá v práci se sny, jejich významem a uchováním, abychom si je pamatovali a pokud cítíme, mohli s nimi pracovat.

Ametystová drůza nám pomáhá v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijaly v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi, anděly.


1 220,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ