Ametyst Fantom krystal

Vyprodáno

Ametyst fantom nás nalazuje na poslání naší duše a její plány pro současný život, vše je proměnlivé a rozhoduje především náš svobodný záměr. Život na Zemi se neustále vyvýjí, vše jede tak rychle, ale už nyní můžete vnímat, že se vaše poslání změnilo nebo, že na vaše poslání lidstvo a obečně kolektivní vědomí ještě nenastal ten správný čas. 

Tento krystal rozkrývá, stahuje a aktualitzuje poslání duše a jejich mnohačetné varianty. Nalazuje vás na všechny dané možnosti a ukazuje je tam určitou podobnost, kterou tak snáze můžete pochopit v čem je základ vaší síly, kde máte onen DAR. 

Krystal ametystového fantomu předává velkou moudrost a je vhodný jak pro porozumnění určitých aspektů duše, tak i fyzického těla, abychom pochopili ne-moci a jejich příčiny, co nám naše tělo a duše chtějí skrz tělo říci.


660,00 Kč
Please select variants first

Ač je krystal menších rozměrů, má obrovskou sílu a energii. Jeho energie je velmi Posuvná vpřed. Snaží se nám pomoci ukázat situace a vzorce, ve kterých bychom se mohli změnit a tím se osvobodit. Je to moudrý učitel a rádce a miluje pozornost. 

Tento krystal můžete nosit neustále u sebe a vnímat ho jako pomocníka pro svoji intuici a duchovní nalazení v každodenním životě. 

Jeho světlo odráží vyslané energetické útoky druhých lidí. 

NABITÍ: krystal má samonabíjecí schopnost, určitě ale bude rád, když ho necháte na noční obloze plné hvězd pří úplňku.