Ametystová katedrála + Indigolit + Lepidolit - sbírkový krystal

Vyprodáno

Výjimečný sbírkový ametyst, na který jen tak nenarazíte, neboť se jedná o růst mistrovského krystalu, který je typu Katedrálového. 

Navíc je tento krystal protkaný Indigolitem, což je jiným názvem modrý turmalín.

Ametystové chrámy jsou výjimkou, nesou velm silnou duchovní energii, Moudrost, Vědomí, Královské předání. Ametystové ktedrály jsou velmi silným místem, kde dochází k zasvěcením a přijetím určitých darů, vyšších poslání a změny cest Duše jako Mistrů. To, že na Zemi ve své fyzické formě je zde i takový krystal, značí mnohé... Jsme připraveni uzřít a přijmout Sílu, na kterou jsme připravováni. Jsme schopni vnímat a slyšet neslyšené, neviděné. Otevíráme se tomu, co pro nás bylo nepravděpodobné. 

Všechno to vyšší, oddělené, mistrovské stálo jakoby nad námi, než sami jsme pochopili, že je to vedle nás, s námi na stejné úrovni. 

Přijímej. 

Indigolit, modrý Turmalín, královský krystal, který pomáhá příjímat a předávat vyšší energie do slov. Působí na naší 5. čakru a Zároveň 3. oko, které propojuje, aby zároveň veškeré vize mohly být také vyřčeny správnými slovy, tóninou, aby byly moudře předány pro správné uchopení dalších poslouchajících. Je to moudrost, která prochází skrze naše tělo a je vyjevena posvátnými tóny skrze naše ústa. Síla slov, která putuje Vesmírem, aniž bychom si to uvědomovali.

5 500,00 Kč

Modrý turmalín má velmi silně vedenou energii, která nám ukazuje nejen velikost naší Duše a vše, čeho jsme součástí, ukazuje nám propojení, ale zároveň a především nám ukazuje SVOBODU naší Duše. Veškerá rozhodnutí, veškerý řád, kolektivní události, skupinové, kterými jsme se stali součástí jak ne Zemi, tak v jiných dimenzích, všechno ve finálne směřuje k tomu, abychom své rozhodnutí dělali vždy tak, abychom se cítili v Jádru Svobodní. Neboť pravá Svoboda a nezjištná pomoc jdou ruku v ruce. Můžeme vnímat odpovědnost za velké činy, za to máme vykonat, ale i zde je potřebná harmonie. Pokud budeme pomáhat a bude nám to něco brát, je to vždy jen otázka času, kdy budeme chtít věci změnit

Modrý turmlín nám také bude pomáhat s přeprogramováním mozků a především neuronových spojů, které posilují nyní Nové vzorce, Nové kódy a spojení, která jsou pro nás ta vhodná, ta posilující. Pomáhá nám překonávat veškeré překážky, které můžeme vnímat, naučí nás je vidět jako výzvy, které nás opět posunou dál do toho, kým už dávno JSME.

Také Lepidolit je součástí krystalu, a tak tam do toho všeho přináší bezpodmínečnou Lásku, pochopení, klid. Že vše se projeví ve správný čas, že je o nás postaráno, že se nemusíme strachovat, ale úplně se povolit, že i veškeré změny a to nečekané přichází s láskou v tu nejvhodnější chvíli pro nás, kdy jsme na to plně nachystáni. Vše se děje s Láskou pro Lásku... 

Surová ametystová katedrála s modrým turmalínem a lepidolitem je krystal absolutně Nových spolupracujících energií. 


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ