Ametyst královský + fantom 2,2 kg

Vyprodáno

Obrovský dvou kilový mistrovský duchovní ametyst, nositel královské esence, komunikátor a přenašeč zpráv, který je plný vnitřních sfér a duhy a fantomů, jenž jsou propojeny s kosmicko-zemskou moudrostí. Krystal je úžasný v tom, že může krásně stát špicí nahoru.

Krystal pozná ten, jenž vnímá fialovou barvu jako část paprsku svého hvězdného domova, nebo místa, kde dochází s fialovými paprsky k transformaci a určitému předání Vědění. Mmnoho z těchto bytostí je předavatelů poznání zde na Zemi a také jsou strážci vyšších principů a řádů, udržení určité vibrace a určité galaktické paměti na Zemi, která může být ukryta v DNA a osobním poli, to vše čeká na přijetí a zároveň otevření... jako další brána, která na nás čeká a do které máme vstoupit.

Je to vzácný klenot s vnitřními Fantomy, které nesou kosmickou pamět vývoje lidstva, planety Země, naší Galaxie, vývoje dalších mimozemských druhů a jak jsou s námi propojení, jaké zkušenosti si vzájemně předáváme a proč jsme jako vyslanci zde na Zemi a co zde máme za naši rasu, skupinu či sféru vykonat. Tento krystal je pro toho, kdo necítí, že je na Zemi pouze z osobní zkušenosti, ale pro kolektivní zájem.

Energie tohoto duhového, zářícího a hlubokého duchovního krystalu je velmi silná a také přímá.

Ze začátku především skrze sny nás bere na místa, kde dochází k prvotnímu načítání potenciálů a už stáhnutých informací, kde postupně dochází k předáním pro tuto dobu, k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.


4 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ