Ametyst královský + fantomy

Vyprodáno

Mistrovský majestátný duchovní ametyst, nositel královské esence, který si je v pokoře vědoma své síly a propojení se Zemí, s Vesmírem. Takovýto ametyst má sílu předání, chce sdílet vše, k čemu má přístup, je to studnice Vědění, čistoty srdce Duchovnosti,

Ametyst má velmi úctyhodnou energie, je to hloubka, moudrost, síla, která z něho vyzařuje. Vitřních sféra plná života, energií a duh, které k nám promlouvají jako krystal komunikátor.

S tímto ametystem můžeme pracovat jak s přijetím daných zpráv, tak nalazení se na Pravdu, Vyšší Moudrost, která přesahuje veškeré naše filtry a osobní pravdu, která je omezující. Neustále se učíme, stále kráčíme cestou dál - avšak víc a víc le svému Srdci, k sobě... 

S krystalem můžeme pracovat také s jeho nádherným a hlubokým Fialovým paprskem, který má silné transformční energie a dokáže nám na mnohých energiích odemknout nebo uvolnit to, na čem pracujeme.  Můžeme si dopřávat toto světelné léčení nejen v období transformace, kdy opět stojíme před významným rozhodnutím v našem životě, ale také kdy se potřebujeme úplně uvolnit a nechat uvolnit veškeré energie, které v sobě držíme. 

Je to vzácný klenot s vnitřními Fantomy, které nesou kosmickou pamět vývoje lidstva, planety Země, naší Galaxie, vývoje dalších mimozemských druhů a jak jsou s námi propojení, jaké zkušenosti si vzájemně předáváme a proč jsme jako vyslanci zde na Zemi a co zde máme za naši rasu, skupinu či sféru vykonat. Tento krystal je pro toho, kdo necítí, že je na Zemi pouze z osobní zkušenosti, ale pro kolektivní zájem.

Energie tohoto duhového, zářícího a hlubokého duchovního krystalu je velmi silná a také přímá.

Ze začátku především skrze sny nás bere na místa, kde dochází k prvotnímu načítání potenciálů a už stáhnutých informací, kde popstuplně dochází k předáním pro tuto dobu, k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.

Je propojený s bytostí, průvdcem Amerijan 

3 300,00 Kč
Please select variants first