Ametyst královský

Vyprodáno

Majestátný duchovní ametyst s vnitřními mnoha Fantomy, které nesou kosmickou pamět vývoje lidstva, planety Země, naší Galaxie.

Naše galaktická zkušenost a vývoj na Zemi, jaké máme propojení, jaké zkušenosti, které si zde vzájemně předáváme a proč jsme jako vyslanci na Zemi a co zde máme vykonat a jaké galaktické věci v této hloubce dořešit. 

Tento krystal mistrovský je pro toho, kdo cítí, že je na Zemi pro kolektivní galaktický zájem, zkušenosti a také dořešení určitých sporů, energií a pochopení dalších druhů - esencí, se kterými bychom se normálně nesetkali. 

Energie tohoto duhového, zářícího a hlubokého duchovního krystalu je velmi silná a také přímá. Snaží se nám veškeré informace podat přesně tak, jak jsou, neboť se napojuje na části našeho Vyššího Já, které ze své podstaty může tyto informace nezaujatě přijmout.

Tento krystal nám pomáhá přijímat vysokovibrační energie do našeho pole.

Skrze sny nás jeho paprskem a kódy bere na místa, jenž jsou naším domov, místem, kde dochází k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.


3 300,00 Kč
Please select variants first