Ametyst Kristovského Vědění

Vyprodáno

Výjimečná, sbírková ametystová špice nositelou duchovních energií, jiných sfér, dalších prostorů a dimenzí. Světelný krystal plný duh, zrcadlení a prostorů ve kterých můžete uzřít Zázraky.

Do tohoto krystalu se dá vstupovat a nebo astrálně cestovat do světelných sfér, kde dochází k učení a předávání moudrosti, určitých zkušeností a vědění.

Tento Ametyst je silným nositelem Světla a zářičem Kristovského Vědění, Kristovských energií, které by již nyní měly být součástí našeho denního života. Krystal je ve své dokonalé formě krystalu poměrem stěn 7x3 a 3x3. 

V první fázi bude docházet k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce. Je zde i naštení nás samých, kde máme ještě bloky v určitém otevření a přejetí vyšších energií, komunikace.

Ametyst je krystalem osobním, vyzařuje především duchovní vibrace a nalazení nás na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a přijímat nové energie a informace do našich těl až do úrovně DNA. 

Zarovnává nás do Božské osy, do přítomnosti a zesílení našeho osobního světelného portálu, kde můžeme přijímat a stahovat veškeré informace, ke kterým chceme znát odpovědi...Všechny naše Vyšší Já, my sami jako Průvodci v jiných dimenzích, všichni v jednom portálu v Jednom MY JSME.

Tento krystal je sice osobní, ale má se využívat také na kolektivní práci, či práci ve skupinách nebo při terapiích, kdy krystal světelným paprskem ostatním předá informace a kódy, které budou schopni přijmout.  


4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ