Ametyst partnerský krystal

Vyprodáno

Krystal Ametyst, který nese energeticky dvě části a přitom je Jedním. 

Tento krystal je krystalem partnerským, kdy se potkávají opravdu silné duchovní bytosti, které už jsou si vědomy své vlastní síly, duchovně na sobě pracují a mají za sebou mnoho zkušeností. 

Oba dva disponují velkou sílou, avšak se potkali, aby nalezli cestu středu a partnerské Jednoty a na Zemi ukotvili určité energie Lásky a naladili se na, co zde společně mají vykonat. 


790,00 Kč
Please select variants first

Které věci se ukazují jako zrcadlo, strach nebo bolest, která už není zemského původu, ale spíš hvězdného? Kdy mám ustopit a polevit a kdy si naopak mám stát pevně za svým? Jaké jsou naše hranice v tomto duchovním vztahu a jsou vůbec nějaké? 

Tento Krystal nás pomáhá nalazovat na vyšší Já našeho parnera, abychom se nezaujatě naladili na jeho dary, pravdou Zdrojovou esenci, chápali jeho cestu, jakou zrovna jde a jak ji sám potřebuje jít, protože se může velmi lišit od té naší. Dali druhému prostor a čas. 

Zároveň duchovní vztahy přinášejí na Zemi i určité poslání, tento krystal jim pomáhá se naladit na jejich společnou duchovní cestu, jaká věc je spojuje a co byste měli společně zde na Zemi vykonat jako pár, jež nese určité vibrace. 

Bezdpomínečná Láska a přijetí a pochopení astráních části našich partnerů. 


OBECNĚ AMETYSTY

Ametyst je velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi.pomáhá otevírat a aktivovat korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, NadDuší, bytostmi světla,

Otevírá bránu do vyšších světů, ukazuje nám zrcadlo toho, kým skutečně jsme ve své podstatě, odkrývá nám naše schopnosti a sílu. to, proč zrovna my jsme na zemi, jaké dary neseme a co bychom zde měli vykonat.

Veškeré situace, které v životě řešíme, nám ukazuje z nadhledu, abychom pochopili, že vše, co se děje, je pro naše dobro a má vyšší význam.

Zároveň je to krystal s obrovskou ochrannou silou. Již v dávných dobách se používal při ochraně proti nízkým energiím, i našim negativním myšlením (starým vzorcům na podvědomé úrovni) a jako ochrana při astrálním cestování.


Hmotnost: 284 g


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.