Ametyst Madagaskar

Vyprodáno

Nádherný ježečkový ametyst z Madagaskaru, což jsou unikátní tmavé ametysty, které se vyznačují velmi hlubokou, fialovou barvou s nádhernou energií. Kus živoucího Vědomí na fialovém paprsku. 

Ametyst je urychlovač a transformátor pro přijetí duchovního poznání pro ty, co jsou připraveni pro odkrytí vnitřních pravd o sobě samém. Tento krystal působí především na oblast třetího oka a 7. čakry. Pro zvědomnění si osobního pole a naši průchodnost energiím, které k nám přicházejí. 

Krystal nás učí rozpoznávat energie, které k nám přicházejí, pokud se učíme nebo otevíráme pro nás něčemu Novému. 


440,00 Kč
Please select variants first

OBECNĚ AMETYSTY

Ametyst je velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi.pomáhá otevírat a aktivovat korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, NadDuší, bytostmi světla,

Otevírá bránu do vyšších světů, ukazuje nám zrcadlo toho, kým skutečně jsme ve své podstatě, odkrývá nám naše schopnosti a sílu. to, proč zrovna my jsme na zemi, jaké dary neseme a co bychom zde měli vykonat.

Veškeré situace, které v životě řešíme, nám ukazuje z nadhledu, abychom pochopili, že vše, co se děje, je pro naše dobro a má vyšší význam.

Zároveň je to krystal s obrovskou ochrannou silou. Již v dávných dobách se používal při ochraně proti nízkým energiím, i našim negativním myšlením (starým vzorcům na podvědomé úrovni) a jako ochrana při astrálním cestování.