Ametyst mistrovský + Arkturiáni + Channeling

Vyprodáno

Mistrovský duchovní krystal ametyst, komunikátor a přenašeč zpráv ve tvaru Channeling krystalu propojena s Arkturiány. 

Vzácný krystal, který v sobě nese mnohé, slovy nepředatelné. V části krystalu můžete vidět trojúhelník, jako spouštěč a komunikátor, který je krystalovým Vědomím naprogramovaný na sféru Arkturiánů, kde působí jako přijímač a přenašeč zpráv. 

Je zde hluboké mistrovské předání nejen informací, které vás zajímají, pro to, abyste informace správně uchopily, ale také informace, které jsou propojené s vaší cestou a pomocí, posláním duše, jenže nese určitou domluvu s dalšími bytostmi pro nejvyšší dobro ve službe Lidstvu a panety Země. 

Tento krystal je pro toho, kdo necítí, že je na Zemi pouze z osobní zkušenosti, ale pro kolektivní zájem, či jako vyslanec hvězdné sféry. 

Energie tohoto duhového, zářícího a hlubokého duchovního krystalu je velmi silná a také přímá. Snaží se nám veškeré informace podat přesně tak, jak jsou, neboť se napojuje na části našeho Vyššího Já, které ze své podstaty může tyto informace nezaujatě přijmout.

Tento krystal nám pomáhá přijímat vysokovibrační energie do našeho pole a nalazovat nás jemnohmotnější energie a příjem zpráv pro naši esenci...

Skrze sny nás jeho paprskem a kódy bere na místa, jenž jsou naším domov, místem, kde dochází k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.

Pomáhá nám zarovat nás do naší síly, předává nám naši velikost a učí nás díky vnitřního fantomu Moudrosti, abychom v životě mohli vést ostatní, pokud to cítíme jako součástí naší cesty - cesta předání druhým. Abychom dělali rozhodnutí v souladu s naším srdcem a světeným mozkem. Jako nositelé světelné koruny, kde přijímáme zodpovědnost, ale víme, že také Tvoříme a jsme součástí Boha, Bohyně, Všeho, co Jest.


4 400,00 Kč
Please select variants first