Ametyst mistrovský + fantom 1,9 kg

Vyprodáno

Obrovský skoro dvou kilový mistrovský duchovní ametyst, nositel královské esence, transformátor, komunikátor a přenašeč zpráv, který je plný vnitřních sfér a duh.

Ametyst s fialovými paprky a silnou transformační energií je propojen s chrámy, kde dochází k transformaci Vědomí a určitému předání - učení - Vědění, mnoho z těchto bytostí je předavatelů poznání zde na Zemi a také jsou strážci vyšších principů a řádů, udržení určité vibrace a určité galaktické paměti na Zemi, která může být ukryta v DNA a osobním poli, to vše čeká na přijetí a zároveň otevření... jako dálší brána, která na nás čeká a do které máme vstoupit.

Je to vzácný klenot s vnitřními Fantomy, které nesou kosmickou pamět vývoje lidstva, planety Země, naší Galaxie, vývoje dalších mimozemských druhů a jak jsou s námi propojení, jaké zkušenosti si vzájemně předáváme a proč jsme jako vyslanci zde na Zemi a co zde máme za naši rasu, skupinu či sféru vykonat. 

Energie tohoto duhového, zářícího a hlubokého duchovního krystalu je velmi silná a také přímá, v první fázi je dobré se s ním seznamovat, než si jej úplně položíme k posteli, kde na nás bude promlouvat skrze sny. Abychom se vzájemně na sebe nacítili a pak mohli aktivněji pracovat. Krystal si vás načte na všech možných úrovních. 

Ze začátku především skrze sny nás bere na místa, kde dochází k prvotnímu načítání potenciálů a už stáhnutých informací, kde popstuplně dochází k předáním pro tuto dobu, k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat...

4 200,00 Kč
Please select variants first