Ametyst mistrovský + fantom

Vyprodáno

Nádherný, hluboký mistrovský duchovní ametyst s vnitřní duhovou sférou, pulzující energií, transformátor, komunikátor a přenašeč zpráv, který je plný vnitřních sfér.

Ametyst s fialovými paprsky a silnou transformační energií je propojen s chrámy, kde dochází k transformaci Vědomí a určitému předání - učení - Vědění, mnoho z těchto bytostí je předavatelů poznání zde na Zemi a také jsou strážci vyšších principů a řádů, udržení určité vibrace a určité galaktické paměti na Zemi, která může být ukryta v DNA a osobním poli, to vše čeká na přijetí a zároveň otevření... jako dálší brána, která na nás čeká a do které máme vstoupit.

Je to vzácný klenot s vnitřními Fantomy, které nesou kosmickou paměť vývoje lidstva, planety Země, naší Galaxie, vývoje dalších mimozemských druhů a jak jsou s námi propojení, jaké zkušenosti si vzájemně předáváme a proč jsme jako vyslanci zde na Zemi a co zde máme za naši rasu, skupinu či sféru vykonat.

Energie tohoto duhového, zářícího a hlubokého duchovního krystalu je velmi silná a také přímá, v první fázi je dobré se s ním seznamovat, než si jej úplně položíme k posteli, kde na nás bude promlouvat skrze sny. Abychom se vzájemně na sebe nacítili a pak mohli aktivněji pracovat. Krystal si vás načte na všech možných úrovních.

Ze začátku především skrze sny nás bere na místa, kde dochází k prvotnímu načítání potenciálů a už stáhnutých informací, kde popstuplně dochází k předáním pro tuto dobu, k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat...

Pomáhá nám zarovnat nás do naší síly, předává nám naši velikost a učí nás díky vnitřního fantomu Moudrosti, abychom v životě mohli vést ostatní, pokud to cítíme jako součástí naší cesty - cesta předání druhým. Abychom dělali rozhodnutí v souladu s naším srdcem a světelným mozkem. Jako nositelé světelné koruny, kde přijímáme zodpovědnost, ale víme, že také Tvoříme a jsme součástí Boha, Bohyně, Všeho, co Jest.

Ametyst má 1,5 kg

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ