Ametyst mistrovský + fantomy + Lyra

Vyprodáno

Tento nádherný hluboký ametyst s mnoha fantomy a portálem, světelnou sférickou oblastí je propojený s člověkem, jenž cítí souhvězdí Lyry a vnímá určité propojení se lvy. Toto souhvězdí a bytostí z ní hráli v zemském vývoji lidí svoji důležitou úlohu. Mnoho z vás může tuto esenci uvnitř sebe vnímat. Vnímat i součástí částí hvězdného domova, neboť sousedí také se souhvězdím Draka nebo Labutě. Pomáhá v pochopení zpráv, které k nám chodí a otevírá nás pozoruzmnění světelnému jazyku. 

S tímto ametystem můžeme pracovat jak s přijetím daných zpráv, tak nalazení se na Pravdu, Vyšší Moudrost, která přesahuje veškeré naše filtry a osobní pravdu, která je omezující. Neustále se učíme, stále kráčíme cestou dál - avšak víc a víc le svému Srdci, k sobě...

S krystalem můžeme pracovat také s jeho nádherným a hlubokým Fialovým paprskem, který má silné transformční energie a dokáže nám na mnohých energiích odemknout nebo uvolnit to, na čem pracujeme. Můžeme si dopřávat toto světelné léčení nejen v období transformace, kdy opět stojíme před významným rozhodnutím v našem životě, ale také kdy se potřebujeme úplně uvolnit a nechat uvolnit veškeré energie, které v sobě držíme.

Je to vzácný klenot s vnitřními Fantomy, které nesou kosmickou pamět vývoje lidstva, planety Země, naší Galaxie, vývoje dalších mimozemských druhů a jak jsou s námi propojení, jaké zkušenosti si vzájemně předáváme a proč jsme jako vyslanci zde na Zemi a co zde máme za naši rasu, skupinu či sféru vykonat. Tento krystal je pro toho, kdo necítí, že je na Zemi pouze z osobní zkušenosti, ale pro kolektivní zájem.

Energie tohoto duhového, zářícího a hlubokého duchovního krystalu je velmi silná a také přímá.

Ze začátku především skrze sny nás bere na místa, kde dochází k prvotnímu načítání potenciálů a už stáhnutých informací, kde popstuplně dochází k předáním pro tuto dobu, k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.

Ametyst má 1,8 kg a má plošku, takže může stát :-) 


4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ