Ametyst mistrovský - 2,4 kg

Vyprodáno

Majestátný duchovní ametyst, energie tohoto silného krystalu je velmi přímá. Snaží se nám veškeré informace podat přesně tak, jak jsou, neboť se napojuje na části našeho Vyššího Já, které ze své podstaty může tyto informace nezaujatě přijmout. 

Pokud jsme připraveni, vede nás cestou poznání. Můžeme začít vidět příběhy srkze vize, ale především skrze živé sny, kdy pro mnoho z nás je to nejlehčí cesta pochopení, přijetí a přípravy na zkoušky, které nás čekají. 

Skrze sny nás také jeho paprskem může brát na místa, jenž jsou naším domov, místem, kde dochází k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.

Tento kryslat má také ochrannou energii, která někerým pomáhá v otevření se a povolení. Při astrálním cestování nebo duchovní práci. Krystal každý den pracuje na tom, abychom byli připraveni na vysokovibrační energie, které k nám proudí, abychom povolovali a byli připraveni jít dál a dál a dál ... .a ... dál... 

Jedná se o krystalický silný duchovní Zdroj, aktivní s fialovými transformačními paprsky a Vyšším Vědomím. 

Krystal má 2,4 kg

4 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ