Ametyst Partnerský - strážce záznamů

Vyprodáno

Krystal Ametyst, který nese energeticky dvě části a přitom je Jedním.

Tento krystal je krystalem partnerským, kdy se potkávají opravdu silné duchovní bytosti, které už jsou si vědomy své vlastní síly, duchovně na sobě pracují a mají za sebou mnoho zkušeností.

Oba dva disponují velkou sílou, avšak se potkali, aby nalezli cestu středu a partnerské Jednoty a na Zemi ukotvili určité energie Lásky a naladili se na, co zde společně mají vykonat.

Které věci se ukazují jako zrcadlo, strach nebo bolest, která už není zemského původu, ale spíš hvězdného? Kdy mám ustopit a polevit a kdy si naopak mám stát pevně za svým? Jaké jsou naše hranice v tomto duchovním vztahu a jsou vůbec nějaké? 

Tento Krystal nás pomáhá nalazovat na vyšší Já našeho parnera, abychom se nezaujatě naladili na jeho dary, pravdou Zdrojovou esenci, chápali jeho cestu, jakou zrovna jde a jak ji sám potřebuje jít, protože se může velmi lišit od té naší. Dali druhému prostor a čas. 


790,00 Kč
Please select variants first

Zároveň duchovní vztahy přinášejí na Zemi i určité poslání, tento krystal jim pomáhá se naladit na jejich společnou duchovní cestu, jaká věc je spojuje a co byste měli společně zde na Zemi vykonat jako pár, jež nese určité vibrace.

Bezdpomínečná Láska a přijetí a pochopení astráních části našich partnerů.