Ametyst s Kalcitovou špicí

Vyprodáno

Velmi speciální ametystová drůza na které při svém vývoji poté začaly růst duhové kalcitové špice, které se natahují a vyzařují svou sluneční energii do Vesmíru. 

Ametystová drůzička je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazení se na naši podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme vykonat. Pomáhá nám v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijaly v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi, anděly.

Duhové kapcity nám předávají lehkost a radost ze života, kreativitu a naučit se vnímat tvůrčí energii, která nám může dodávat sílu. Tyto krystly také zesilují sílu Ametystu. 

Když spíme dokážeme se na sebe podívat z nadhledu, díváme se na naši cestu očima Lásky a díváme se na další kroky, které bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše. Ve snech pak dochází k předání nebo nás sny na dané cesty a nové zkušenosti připravují. 

Krystal nám také pomáhá v práci se sny, jejich významem a uchováním, abychom si je pamatovali a pokud cítíme, mohli s nimi pracovat.


1 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ