Ametyst Zdroj - jednorožci a draci + fantom

Vyprodáno

Mistrovský majestátný duchovní ametyst, nositel královské esence, Vesmírná Databanka, která nese mnohé informace, zprávy a události, které nás vedou k pochopení událostí a samotné podstaty ZDROJE, ze kterého vše pochází. 

Mistr s vnitřním duhovým světem, kde můžete vidět naprosto rozdílné esence Jednorožců a Draků... kteří již nejsou soupeři, ale létají spolu a vytváří harmonii protikladů, pochopení a Nový Svět. 

Jedná se o vzácný krystal s vnitřními mnoha Fantomy, které nesou kosmickou pamět vývoje lidstva, planety Země, naší Galaxie s napojením na Galaktické Slunce, Galaktický Měsíc. Svělo i tmu, projevené i skryté. Databanka, která ve formě krystalu nese mnoho odpovědí na mnohé otázky. Nese v sobě i nové principy a technologie, které se na zemi budou ukotvovat, to vše je pro nás nachystáno a spouští se v ten správný čas. 

Krystal je živý, plný nejen draků a jednorožců, kteří jdou vidět i skrze fotografie, ale také další bytosti, jenž se podílejí jak na Průvodcovství, předávání informací, tak také strážci Vědění. 

Draci, posvátní průvodci, strážci dračích linií a energií zemských, kosmických. Jsou milostivý pokud mají prostor, úctu a respekt, jsou našimi největšími zrcadli, učí nás být pravdivý, nebýt v iluzi ve lži, nebo nám to velmi jasně projeví. Pokud kráčíme cestou srdce, jsou to velmi dobří průvodci, kteří nám vždy řeknou a ukáží jasnou pravdu, ať může být i nepříjemná. 

Jednorožci, duchovní léčitelé, bytosti vysokých vibrací, pomocníky a průvodci nesoucí velmi něžkou, světelnou energii Čistoty, bezdpodmínečné lásky, odpuštění a vděčnosti. Léčitelé, kteří nám chtějí ukázat naše dary, světlo a zázraky, na které můžeme opět uvěřit. Synchronicity, práce ve snech, nenásilně a s láskou nám dávají podporu na každý náš krok. 

Do vnítrního světa krystalu můžeme vstupovat, otevírá nás rozpomínání na veškeré světy, které nás obklopují, možná je nemusíme vidět, ale můžeme je CÍTIT. 

Tento krystal nám pomáhá přijímat vysokovibrační energie do našeho pole. Skrze sny nás jeho paprskem a vibracemi bere na místa, jenž jsou s námi propojena, místem, kde dochází k našemu učení, kde přijímáme zprávy, kde můžeme komunikovat o našich dalších krocích, které jsou propojeny s dalšími bytostmi - lidmi na Zemi, které máme potkat a společně něco vykonat.

Pomáhá nám zarovat nás do naší síly, předává nám naši velikost a učí nás díky vnitřního fantomu Moudrosti, abychom v životě mohli vést ostatní, pokud to cítíme jako součástí naší cesty - cesta předání druhým. Abychom dělali rozhodnutí v souladu s naším srdcem a světeným mozkem. Jako nositelé světelné koruny, kde přijímáme zodpovědnost, ale víme, že také Tvoříme a jsme součástí Boha, Bohyně, Všeho, co Jest.

Krystal má 1,25 kg

4 900,00 Kč
Please select variants first