Ametystová drůza Kosmických příběhů - 4,3 kg

Vyprodáno

Vysokovibrační nádherná ametystová drůza duchovních energií, která nám přichází v hluboké mourosti vyprávět a předávat galaktické příběhy, které nám pomáhají v pochopení a rozpomínání si na mnohé události, jenž v sobě neseme, skze příběhy nalazení se na náš příběh a aktivaci vlastního Světla. 

Je to pochopení událostí z vyšší roviny, učí nás odpuštění a pochopení propojenosti. Že jsme se zde na Zemi rozdílné rasy s odlišnými příběhy, jenž se zde přišli učit, narovnat svou minulost - přítomnost a plně si vzájemně skrze časy i prostory odpustit.

Všude, kde je tato drůza položena, tam zvyšuje duchovní vibrace a vysílá ze svých samostatných krystalů světelné paprsky, které nesou každý jiný příběh, napojení na jinou část. Krystal k nám může promlouvat skze vize, meditace, ale také sny, jenž jsou živou součástí našeho Vědomého života. 

Tento krystal je vhodný pro pracovníka světla, který stahuje a přijímá nové informace, které pak sám sdílí ostatními, jak slovem, tak určitou tvorbou nebo prací, jenž koná sám ve svém středu pro dobro ostatních, pro náš kolektivní Vzestup. 

Na této ametystové drůzičce se dají nabíjet i vaše osobní šperky a amulety, které jsou s vámi propojeny, které se tak mohou hlouběji naladit na vaši vyšší podstatu a vysílat vám vše, co potřebujete pro váš posun. 

Příběhy se předávají, neboť nesou hluboké klíče k hlubšímu pochopení.. a jaký je ten tvůj? 


5 900,00 Kč

Ametystová drůza je mistrovským krystalem, který se sám očišťuje a nabíjí. Určitě je vhodné ji omýt v případě prachu vodou. Pokud ji chceme nabíjet, nabíjíme na hvězném světle, tzn. ne na slunci, ale přes večer, ať už v době úplňku tak jiných fázích...

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ