Ametystová drůza Lesk i Mat + Božské oko

Vyprodáno

Vzácná ametystová drůza, která zastupuje dokonalou harmonii a Vnitřní a Vnější světy. Světy nahoře a dole uprostřed s Božskou prozřetelností. 

Polovina krystalů je světelná a zářící, zastupuje naši hvězdnou složku, Vesmír, hvězdnou podstatu, aktivní energie Vesmírného Otce. Dolní část krystalu je poté matná a zastupuje Zemskou roviny, hlubinu, ve které můžeme najít naše nejhlubší Jádro, podstatu naší duše. 

Tyto roviny nejsou oddělené, vzájemně se doplňují, odráží se v sobě a jsou jedním Celkem. 

To vše pak pozoruje střed krystalu, ono Božské oko, které je symbolem Vševědění a Vševidoucnost (Jasnovědění + Jasnovidění) které nás zarovnává do Božského středu a ukazuje nám být oním nezaujatým Pozorovatelem, který má ovšem oči na stopkách. Vidí dolní i horní světy, je jich součástí. Dokáže vnímat manipulace, iluze, zázraky, i dary. 

Je to velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi, tmavý ametyst je vesmírný cestovatel a dokáže nás vzít na místa, kde jsme ještě nebyli, pomoci nám propojit se s duchovní rodinou a naším hvězdným domovem, zároveň nás chrání při astrálním cestování a také různých energetických útocích.

Pomáhá nám odkrýt hloubku významu našich snů a zapamatovat si učení, která jsou nám předávána, ukotvovat je v našem fyzickém těle.

Krystal aktivně působí na naší 7. korunní čakru a napomáhají v rozvoji intuice, v otevření našeho Vědomí, nalazení se na jemnohmotné a duchovní světy a jejich propojení. Působí také na náš střed a ukotvení veškerých duchovních nauk do fyzického těla. 


2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ