Ametystová drůza + optický kalcit - 2,15 kg

Vyprodáno

Nádherná ametystová drůza, která je výstavním kouskem na oltář nebo do prostoru, kde může předávat své nádherné světlo a vysoké vibrace. Tato drůza má nádherné velké krystaly, je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazení se na naši podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme vykonat.

Je také propojená s duhovým dojlomným kalcitem, který nám ukazuje spojení rozdílných částí a předává nám Spolupráci, Radost, Tvořivost a Nové počátky. Tento kámen umí veškerou energii násobit - Světlo. Energie. Hojnost. Síla. Tvořivost. Vše, co vyšleš jako záměr, bude okamžitě zdvojeno, a tím zesíleno navíc propojeno s duchovní podstatou Ametystu. 

Ametystová drůza nám pomáhá v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijaly v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi, anděly.

Když spíme dokážeme se na sebe podívat z nadhledu, díváme se na naši cestu očima Lásky a díváme se na další kroky, které bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše. Ve snech pak dochází k předání nebo nás sny na dané cesty a nové zkušenosti připravují. Krystal nám také pomáhá v práci se sny, jejich významem a uchováním, abychom si je pamatovali a pokud cítíme, mohli s nimi pracovat.

Pomáhá pochopit vesmírné principy a tvoření v Nových energiích. Ukazuje nám oblasti, které čekají na přijetí nových principů, nových nápadů a změny, které mají nastat, abychom mohli žít v plné radosti a v Napojení.

Na této druhé jsou ukotvené asi křišťály? Je to takový unikátní kousek nesoucí specifické světlo, nádhernou fialovou záři protknutou bílými paprsky a slunečním světlem kalcitu. 


3 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ