Ametystová drůza + optický kalcit

Vyprodáno

Nádherná ametystová drůza je nositelkou silných duchovních vibrací a je propojena s poznáním, nalazení se na naši podstatu, toho, kdo skutečně jsme, co zde máme vykonat. Je také propojená s optickým kalcitem, který nám ukazuje spojení rozdílných částí a předává nám Spolupráci, Radost, Tvořivost a Nové počátky.

Kalcit dvojlomný umí veškerou energii násobit - Světlo. Energie. Hojnost. Síla. Tvořivost. Vše, co vyšleš jako záměr, bude okamžitě zdvojeno, a tím zesíleno navíc propojeno s duchovní podstatou Ametystu.

Ametystová drůza nám pomáhá v přijetí určitých myšlenek a nápadů, abychom se nebáli změn a naopak je přijaly v lehkosti. Pomáhá nám také v rozšíření obzorů a komunikací s jemnohmotnější sférou, duchovními bytostmi, anděly.

Když spíme dokážeme se na sebe podívat z nadhledu, díváme se na naši cestu očima Lásky a díváme se na další kroky, které bychom mohli vykonat v souladu s naším božským plánem Duše. Ve snech pak dochází k předání nebo nás sny na dané cesty a nové zkušenosti připravují. Krystal nám také pomáhá v práci se sny, jejich významem a uchováním, abychom si je pamatovali a pokud cítíme, mohli s nimi pracovat.

Pomáhá pochopit vesmírné principy a tvoření v Nových energiích. Ukazuje nám oblasti, které čekají na přijetí nových principů, nových nápadů a změny, které mají nastat, abychom mohli žít v plné radosti a v Napojení.

0,85 kg

1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ