Ametystová drůza - strážce záznamů

Vyprodáno

Ametystová drůza, která je nositelem strážce záznamů a nese tak v sobě záznamy, energie, kódy a informace, které mají být předány pro toto období.

 Pomáhá pochopit vesmírné principy a tvoření v Nových energiích. Ukazuje nám oblasti, které čekají na přijetí nových principů, nových nápadů a změny, které mají nastat, abychom mohli žít v plné radosti a v Napojení. 

Učí nás jemnohmotnější komunikaci a nalazování se na vyšší duchovní principy a vibrace. 

Drůzička je krystalem, která je jak položena na oltáři nebo nočním stolu, kde pracuje s našimi sny a pomáhá nám je pochopit a odkrýt v nich poselství. Je také ochráncem při otevření astrální úrovně a veškerých duchovních prací, které objevujeme, ale nejsme v nich ještě pevní. Krystal ametystu můžeme používat také při vnitřním zklidnění a meditacích. 


1 000,00 Kč
Please select variants first

Nádherné tečky na krystalu ukazují Propojení a přijetí ostatních esencí a spolupráci s nimi jako v jedné harmonii a celku. 

OBECNĚ AMETYSTY

Ametyst je velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi.pomáhá otevírat a aktivovat korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, NadDuší, bytostmi světla,

Otevírá bránu do vyšších světů, ukazuje nám zrcadlo toho, kým skutečně jsme ve své podstatě, odkrývá nám naše schopnosti a sílu. to, proč zrovna my jsme na zemi, jaké dary neseme a co bychom zde měli vykonat.

Veškeré situace, které v životě řešíme, nám ukazuje z nadhledu, abychom pochopili, že vše, co se děje, je pro naše dobro a má vyšší význam.

Zároveň je to krystal s obrovskou ochrannou silou. Již v dávných dobách se používal při ochraně proti nízkým energiím, i našim negativním myšlením (starým vzorcům na podvědomé úrovni) a jako ochrana při astrálním cestování.

Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.