Ametystová drůzička

Vyprodáno Krystal týdne

Nádherná jemná ametystová drůzička ukazuje, jak život může být nenápadný a pak v učitém okamžiku rozkvést, vykrystalizovat a projevit se v celé své kráse. 

Tak i nyní se krystal obrací k tobě, aby jsi vystoupil z toho, co je pro tebe běžné, aby jsi začal věci dělat jinak. 

Aby si viděl krásu v maličkostech a radoval se z nich, protože o tom život je. Aby jsi byl pozorný ke svým citům a nebál se je projevit. Aby jsi uviděl krásu své Duše, byl si ji vědomý a nestyděl se ji ukázat ostatním. 


630,00 Kč 760,00 Kč
Please select variants first

OBECNĚ AMETYSTY

Ametyst je velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi.pomáhá otevírat a aktivovat korunní čakru a napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, NadDuší, bytostmi světla,

Otevírá bránu do vyšších světů, ukazuje nám zrcadlo toho, kým skutečně jsme ve své podstatě, odkrývá nám naše schopnosti a sílu. to, proč zrovna my jsme na zemi, jaké dary neseme a co bychom zde měli vykonat.

Veškeré situace, které v životě řešíme, nám ukazuje z nadhledu, abychom pochopili, že vše, co se děje, je pro naše dobro a má vyšší význam.

Zároveň je to krystal s obrovskou ochrannou silou. Již v dávných dobách se používal při ochraně proti nízkým energiím, i našim negativním myšlením (starým vzorcům na podvědomé úrovni) a jako ochrana při astrálním cestování.