Ametystová drůzička

Vyprodáno

Nádherná ametystová stojící drůzička, která je vhodná do prostoru, do práce, či k nočnímu stolku nebo prostoru, kde meditujeme a duchovně pracujeme. 

Ametysty jsou krásné fialové krystaly, které v sobě nesou duchovní energie a snaží se nám zprostředkovat NadHled ve všech situacích, které řešíme. Abychom se od určitých věcí odosobnili a podívali na vše očima lásky, očima Vyššího Já. Že i některé těžké situace jsou tady pro naše dobro, abychom něco změnili, něco si uvědomili.  Pochopili, že vše má svůj důvod, že je o nás postaráno a jsme v bezpečí.

Ametystová drůzička má spirituální energie, které působí především na vyšší energetická centra, korunní čakru, napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyššími Já, bytostmi světla a jejich pocítění. 

Ametystová drůzička do okolí vyzařuje své pozitivní vyšší vibrace a pomáhá nám udržovat tyto vibrace ve svém domově, okolí, kde je položena. Naladit nás vždy na Vyšší Pravdu. 

Ukazuje nám zrcadlo toho, kým Jsme, dodává nám důvěru a připomíná nám, co už jsme vykonali a kolik toho bylo, že je potřeba se také uklidnit a pochválit za vše, co již jsme vykonali a dokázali, že si zaloužíme být šťastní, naplnění vděčností, hojností a zdravím, že je na čase, abychom si to vše dovolili. 

900,00 Kč