Ametystová špička s Turmalínem

Vyprodáno

Výjimečná kombinace ametystové špice, kterou prochází silný turmalín.Ametyst je už odpradávna ceněn především jako ochranný krystal vy vyšších energiích, navíc s turmalínem umí velmi rázně a přímě od nás odklánět veškeré cizí zásahy do našeho pole, chrání nás ve snech, při astrálním cestování a při veškerých pracech, které v duchovním směru podnikáme a kde si nejsme ještě stoprocentně jistí. 

Krystal ametystu nás učí vidět naše pokroky a ojedinělé dary, které jako duše na Zemi neseme a pomáhá nám učit se s nimi pracovat a projevit do je do přítomnosti, do naší reality.

Touto ametystovou špicí můžeme stahovat energie, které právě nyní potřebujeme, krystal na nás bude působit jak během den, tak i v noci, kde dochází k našemu povolení a lepšímu předání energií a informací. Krystal je propojený s archandělskou říší s energiemi svobody a uvolnění. Toho, že je na čase roztáhnout svá křídla a letět, uvidět, svou krásu a to, že zde nejsem sám.

Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se vidět níž než ostatní, ale toto je pouhá iluze.


1 500,00 Kč
Please select variants first