Ametystové žezlo + fantom 24 cm

Vyprodáno

Ametystové žezlo, jenže nese a zastupuje velmi silnou duchovní esenci, energii fialového transformačního paprsku a také ochranného štítu, odkloňující veškeré negativní a nízkovibrační energie, nebo energie, které nejsou naše, ale můžou na nás působit. 

Při mnohých pracích, skupinách, rituálech se dostáváme do jednodného pole, pokud energie není na určitém stupni Vědomí nebo ten, kdo kruh, léčení svolává nemá energie pod kontrolou, často na nás mohou působit energie, které nejsou úplně naše a to i po skončení. Pokud tak neudělá provázející a cítím, že mám esenci nebo energii, která chce pomáhat ostatním, tak je vhodné tyto energie ukočit, dostat se opět do své osobní energie. 

Silné ametystové žezlo Božského Tvůrce nám pomáhá právě v pochopení těchto energetických vazeb, spojitostí a toho, co nás momentálně ovlivňuje, jestli to jsou energie kolektivní, osobní nebo součástí nějaké skupiny a jak na to mám reagovat, zároveň nás chrání svým štítem při všech energiích, které by námi mohli otřást nebo nás svádět z cesty. 

Dostat se do své síly, sám k sobě, avšak s otevřeným srdcem, laskovostí a přijetí dalších principů, lidí a jejich poznání, ne v oddělení za mou pravdu a mou sílu. 

Tím vším, kým jsme, tím vším, co jsme byli, co jsme prožili, jaké schopností a vědomosti jsme nesli - rychlou manifestaci, dar léčení, alchymie, stahování nových technologií, telepatie, převibrování věcí, komunikace s jemnohmotnější sférou.

To vše můžeme cítít jako dary uvnitř nás, jimiž jsme kdysi disponovali, které jsme používali a byli pro nás tak běžné. A je jedno jestli zde na Zemi nebo mimo ni, neboť vše je Teď a Tady Propojeno.

Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit.

Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se ponižovat, ale toto je pouhá iluze. Osvoboď se od všech omezení a propoj se sebou, přijmi zpátky svoji sílu.

Nauč se používat a pracovat se svými záměry, vizemi v souladu s tvou duší, s tvým srdcem, aby jsi mohli tyto věci ukotvovat ve fyzické realitě, své sny žít.

Krystal v sobě nese také fantom, který je propojený s hlubokou modrostí a poznáním veškerého vývoje jak na Zemi, tak i mimo ni.

Všechno má své správné načasování a vše je vedeno, důvěřuj si, nejsi sám. Buď Tvůrcem, jenž vědomě bere život do svých rukou s nalazením na přírodní a vesmírné cykly.

2 440,00 Kč
Please select variants first