Ametystové žezlo + fantom - 26 cm

Vyprodáno

Silné ametystové žezlo pro Tvůrce.

Tím vším, kým jsme, tím vším, co jsme byli, co jsme prožili, jaké schopností a vědomosti jsme nesli - rychlou manifestaci, dar léčení, alchymie, stahování nových technologií, telepatie, převibrování věcí, komunikace s jemnohmotnější sférou. 

To vše můžeme cítít jako dary uvnitř nás, jimiž jsme kdysi disponovali, které jsme používali a byli pro nás tak běžné. A je jedno jestli zde na Zemi nebo mimo ni, neboť vše je Teď a Tady Propojeno.

Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. 

Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se ponižovat, ale toto je pouhá iluze. Osvoboď se od všech omezení a propoj se sebou, přijmi zpátky svoji sílu.

Nauč se používat a pracovat se svými záměry, vizemi v souladu s tvou duší, s tvým srdcem, aby jsi mohli tyto věci ukotvovat ve fyzické realitě, své sny žít.

Krystal v sobě nese také fantom, který je propojený s hlubokou modrostí a poznáním veškerého vývoje jak na Zemi, tak i mimo ni. 

Všechno má své správné načasování a vše je vedeno, důvěřuj si, nejsi sám. 

Buď Tvůrcem, jenž vědomě bere život do svých rukou s nalazením na přírodní a vesmírné cykly.

2 360,00 Kč
Please select variants first