Ametystové žezlo + fantom + strážce záznamů + spínač - 1,1 kg

Vyprodáno

Tento nádherný krystalový surový ametyst sem přichází s vysokým Věděním jako bytost, která předává duchovní sílu, je strážcem záznamů, nese v sobě fantomy a zároveň nese také energetický otisk, spínač pro vyslání určitých energií v důležité dny (portálové dny, slunovraty - rovnodennosti)

Tím vším, kým jsme, tím vším, co jsme byli, co jsme prožili, jaké schopností a vědomosti jsme nesli - rychlou manifestaci, dar léčení, alchymie, stahování nových technologií, telepatie, převibrování věcí, komunikace s jemnohmotnější sférou. 

To vše můžeme cítít jako dary uvnitř nás,ale také cesty, které můžeme objevovat, které jsou nám k dispozici, i průvodci čekají až otevřeme nové témata, nové obzory sebe sama a propojíme se s Nekonečnem.

Krystal pomáhá osvobodit naše myšlení od všech omezení, které se týkají přijetí naší plné duchovnosti do fyzického těla a její žití na Zemi, s pokorou, láskou a úctou, ale také s Vědomím zasahovat a konat tak, jak bude potřeba.

Na těle krystalu ve vrchní části je vnitřní zářící růžová část jako spínač - ovladač, který slouží pro vyslání paprsku do sfér, kde je vedeno světlo, do sfér, které jsou nápomocny a propojeny s projektem Lidstvo, ale také vaší hvězdnou sférou - rodinou, aby vše co může, mohlo být propojeno a v nás aktivováno. 

Ametystové žezlo nese a stráží záznamy propojené s Tvůrčí energií, se silou, kterou můžeme směrovat, ovládat, stahovat a aktivovat, konat věci, ke kterým budeme jako poslové Světla zavoláni, spolu s tímto krystalickým žezlem znásobíme energii a záměry, které budeme vykonávat v Přítomnosti tak, jak budeme vedeni.

Vedeni konat absolutně Nové věci, bez posuzování s otevřenou myslí, srdcem projevit zde nové techniky, principy a možnosti, které čekají na naše fyzické vykonání. 

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ