Ametystové žezlo fantom

Vyprodáno

Obrovské Mistrovské ametystové žezlo s fantomy nese a zastupuje velmi silnou duchovní esenci, energii fialového transformačního paprsku a také ochranného štítu, odkloňující veškeré negativní a nízkovibrační energie. Toto žezlo je zároveň propojené s červenou esencí, která je aktivátorem, kódováním posvátné krve a také sexuality. 

Silné ametystové žezlo Tvůrce nám pomáhá právě v pochopení energetických vazeb, spojitostí a toho, co nás momentálně ovlivňuje, jestli to jsou energie kolektivní, osobní nebo součástí nějaké skupiny, či čistě moje osobní energie.

Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit, ale zároveň nás chrání před nástrahami ega, pokud pracujeme s ostatními, abychom vždy byli v čistém propojení a vedení. 

Tím vším, kým jsme, tím vším, co jsme byli, co jsme prožili, jaké schopností a vědomosti jsme nesli - rychlou manifestaci, dar léčení, alchymie, stahování nových technologií, telepatie, převibrování věcí, komunikace s jemnohmotnější sférou.

To vše můžeme cítit jako dary uvnitř nás, jimiž jsme kdysi disponovali, které jsme používali a byli pro nás tak běžné. A je jedno jestli zde na Zemi nebo mimo ni, neboť vše je Teď a Tady Propojeno.

Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, abychom byli Tvůrci, ve své plné síle, ale zároveň duchovní čistotě a čistotě záměrů našich poslání. 

Nauč se používat a pracovat se svými záměry, vizemi v souladu s tvou duší, s tvým srdcem, aby jsi mohli tyto věci ukotvovat ve fyzické realitě, své sny žít.

Krystal v sobě nese také fantom, který je propojený s hlubokou modrostí a poznáním veškerého vývoje jak na Zemi, tak i mimo ni.

Všechno má své správné načasování a vše je vedeno, důvěřuj si, nejsi sám. Buď Tvůrcem, jenž vědomě bere život do svých rukou s nalazením na přírodní a vesmírné cykly.

Neboj se však dělat kroky do neznáma, kroky Nové a být vizionářem a Tvůrcem na Zemi. 


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ