Ametystovo - křišťálová drůza

Vyprodáno

Nádherná důrza z Uruguae která v sobě nese jak hluboký duchovní ametyst, tak také bílé křišťálky, jenž ještě zesiluje účinky dané drůzičky. 

Je vhodná na oltář nebo do prostoru pro zvýšení vibrací a předání duchovních energií.

Je to velmi mocný kámen obdařený vysoce spirituálními vibracemi, vesmírný cestovatel, který nás dokáže vzít na místa, kde jsme ještě nebyli nebo naopak, za naším domovem, pomoci propojit se s duchovní rodinou a naším hvězdným domovem.

Zároveň nás chrání při astrálním cestování a také různých energetických útocích, při spánku, kdy nemáme plné vědomí. Pomáhá nám odkrýt hloubku významu našich snů a zapamatovat si učení, která jsou nám předávána, ukotvovat je v našem fyzickém těle.

Krystal aktivně působí na naší 7. korunní čakru a napomáhají v rozvoji intuice, v otevření našeho Vědomí, nalazení se na jemnohmotné a duchovní světy a jejich propojení.

Tento krystal z Uruguaye nám pomáhá ukázat moudrost naší duše, veškeré poznatky a zkušenosti, jenž neseme, abychom si na ně znovu rozpomněli a v sobě je aktivovali, žili to, co vnitřně cítíme, že je pro nás nachystáno, že to tak má už být.

Drůzička se dá postavit jako na první fotce...

Krystal má 1,6 kg 

1 770,00 Kč
Please select variants first