Ametystový kaktus Srdce

Vyprodáno

Nádherný kaktusový ametyst je krystal ametystu, na kterém roste mnoho dalších malých krystálků. Všechny tyto jeho části do prostoru vysílají a také přijímají velké množství energie. Je to krystal, kterému se přezdívá SPIRIT krystal.

Je tady především jako aktivní pomocník ve zvýšení našich vibrací. Při meditaci a aktivní práci s ním působí na oblast korunní čakry a otevření se Vyšším vibracím, tak 3. oka, které pomáhá jak očistit do iluzí, tak aktivovat intuici a uvidět skutečnou podstatu našeho Života. Učí nás důvěřovat Vesmírnému řádu a Spravedlnosti, že vše má svůj čas...i vaše otevření, aktivace, naplnění vaší cesty. 

Může vám připomínat tvarem srdce, která je základnou, ale také mužský princip. Jeho energie září všemi směry, je aktivním pomocníkem i velkým ochráncem při skupinových meditacích, či rituálech, ale také při osobní práci v astrálním poli.

Krystal je nositelem světla, které přináší přijetí nové věci, které nám vstupují do života, ať už na rovině fyzické, tak té duchovní. Otevírá nás důvěře v život, v nás samé, že my jsme ti, kteří VÍ... 


1 900,00 Kč
Please select variants first