Andělská křišťálová špice

Vyprodáno

Křišťálová špička, která je propojena s andělskou říší. 

Andělé, léčitelé, pomocníci, ochránci, jsou vždy s námi a vyzývají nás, ať jim otevřeme naše srdce a necháme si pomoci, naladíme se na jejich přítomnost a zprávy a energie, které nám chtějí předat. Ať opět věříme zázrakům a rozpomene si na to, co možná pro nás v dětství bylo tak přirozené. 

Andělé nám vždy pomůžou, pokud je zavoláme a pokud pomoc přijímáme a cítíme, že si ji zasloužíme. Čekají pouze na náš vědomý souhlas.

Nikdy nejsme sami.

I v těch nejsložitějších situacích jsme i tak mohli vnímat Světlo. Že vším, čím si procházíme, se děje z utčitého důvodu, pro naši zkušenost a vývoj a že zde něco máme vykonat a proto jsme zde.


1 200,00 Kč
Please select variants first

OBECNĚ O KŘIŠŤÁLECH

Křišťály jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

Můžeme s nimi léčit, aktivovat energetická centra, vpisovat a přenášet energie, stahovat nové informace, kódy, které k nám nyní na Zemi proudí, dokáží vysílat obrovské množství energie, vysílat naše záměry a předávat okolí informace o tom, kde teď jsme a co potřebujeme pro náš duchovní Posun.

Veškeré křišťály, které na našich stránkách naleznete, jsou křišťály aktivní, které v sobě nejsou aktivní energie a jsou připraveni na osobní práci, či práce ve skupině/rodině. Všechno to jsou vědomé krystaly, křišťáloví mistři, které přišli právě k vám v tento určený čas, aby bylo léčeno, předáno a zvědoměno vše, co má.

Tyto krystaly dokáží vyslat svůj paprsek i na dálku, tak i skrze obrazovku můžete pocítit energii určitého krystalu, a tak snadno můžete i na dálku zavnímat, že k vám určitý krystal náleží, že je vaší součástí a nastal čas vašeho znovu-shledání.

Mnoho křišťálů obsahuje léčivé energie, plně se s vámi propojí a budou vám pomáhat na vaší cestě, jak v různých očistách, odstranění starých programů, energií, tak také při vaší aktivaci a ukotvování nových energií. Jako krystalové bytosti zhmotněné zde na Zemi nám pomáhají v nalazení se na Vyšší Záměr, toho, že vše má svůj význam, pomáhají nám předat a uchopit informace o tom, kdo jsme, proč jsme tady a jaké je naše poslání, co jsou naše Dary. Také nám pomáhají v propojení a komunikaci s vyššími Já, světelnými bytostmi a obecně jemnohmotnějším světem.

S těmito krystaly lze cokoliv, co vaše tělo a srdce dokáže pocítit, neboť tato práce s krystaly je něco, na co si společně s nimi rozpomenete.

Ať každý krystal se dostane do rukou toho, kdo je pověřený.