Angelit - krystal andělů

Vyprodáno

Angelit je krásný jemný krystal, který už podle názvu předává, že je propojený s andělskou říší.

Krystal předává obrovskou lásku andělských bytostí, které jsou neustále s námi a s láskou následují každý náš krok a pozvbuzují nás na naší cestě. Nedívají se na to, jestli jsme dobří nebo děláme chyby, ale milují nás přesně takové, jací jsme.

Angelit je vhodným krystalem pokud u tebe nastávají určité změny a cítíš se více sám a že ti ani blízcí nerozumí. 

Angelit je krystal, který je zde pro bytosti, který se zde na zemi cítí být sami, neboť toto oddělní je jiné, než z míst odkud pochází. Ukazuje nám, že nejsem sami, i když to na první pohled tak nemusí vypadat, že je kolem nás spoustu světelných bytostí,m našich bratrů a sester. Otevírá nás víře, že se nám do života brzy dostanou noví lidé, takoví, kteří nás podpoří a budou nám rozumět, setkání členů duchovní rodiny na Zemi.


300,00 Kč
Please select variants first

S krystalem můžete pocítit přítomnost andělů, anděla strážného a naladit se na zprávy, které ti chtějí předat. Žádají tě o otevření se pomoci, kterou ti nabízejí. 


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.