Apofylit mistr - 2,4 kg

Vyprodáno

Nádherný, obrovský kus mistrovského krystalu Apofylitu, s velmi čistými aktivními bílými krystaly, Mistr který má 2,4 kg a hodí se tak do velkého prostoru nebo pro ty, kteří jsou zvyklí na vysoké vibrace. Z druhé strany je apofylit také nádherný, je to krystal jakoby dvou jednotných Jader v jednom. 

Takový to mistrovský krystal Apofylitu má velmi daleký vibrační dosah, přichází především jako pomocník pro napojování na kroniku akášu a také samotný Zdroj a práci s ním.

Je zde pro každodenní práci s vyššími energiemi, udržování určitých vibrací v prostředí, kde žijeme, pracujeme, abychom se jako výtahem okamžitě dostali do vyšších energií, nalazení a udrželi si tyto vibrace, energie.

Tento Apofylit zde přichází především pro toho, kdo pracuje s lidmi nebo přijímá energie a informace, které se mají šířit dál a především ukotvovat na Zemi, kým protéká světlo, které se šíří, sdílí dál jakoukoliv činností.

Apofylit má velmi vysoké vibrace, dokáže vás rychle naladit na vyšší podstatu, vysokovibrační energie a osvobodit se od všech všedních a denních myšlenek a ponořit se tak do tématů, meditací a energií, které k nám nyní proudí. Snadněji se tak napojit sám na sebe, svoji energii, vyšší Já pevně ukotvené v našem těle, na světlené energie, bytosti a také Prvotní Zdrojové informace.

Krystal v sobě nese vysoký obsah vody, a jak víte, voda působí jako přenašeč informací a komunikátor, umí vodit energie a propojovat je mezi s sebou skrze mnohé časy a prostory. My sami jsme velkým procentem voda.

Můžeme informacemi i svým bytím vstupovat do minulosti a našich důležitých inkarnací - Atlantída, Lemurie, Egypt... a otevřít Vědění, na které jsme nyní připraveni. Apofylit předává vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k posunu. Nalézá konkrétní odpovědi na položené otázky. V akáše jsou také pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, plány, které jsme si určily jako cesty na výběr a toho, co se stane.


5 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ