Apofylit akáša

Vyprodáno

Nádherný Apofylit do rukou a pro práci je účinný vodič energie, nese v sobě vodu a pomáhá nám v napojení na kroniku Akášu, která nese záznamy všeho, co se kdy stalo a pravděpodobnosti a záznamy předpokládaného vývoje duše, toho, co se stane. Otevřete klíčem bránu, jenž vám dává odpovědi na vaše hluboké otázky.

Tento nádherný krystal vytváří spojení mezi vědomím reálného a duchovního světa. Je vhodným krystalem na meditace, rituály a pro napojení se na vyšší vibrace. Pomáhá v komunikaci s Akášickými mistry, pochopit dané vhledy a přístup k potřebným informacím, které vedou k našemu posunu.

Kromě napojení na Kroniku akášu a její mistry, krystal zobrazuje a pomáhá v práci při odstranění duševních bloků a negativních vzorců chování, které nám brání v daném osvobození se a posunu.

Tento kámen je vhodný pro osobní použití, ale jeho velikost už má skoro kilo, a tak jej můžete použít i pro práci s druhými lidmi, pokud s nimi však pracujete téměř denně, doporučujeme pro napojování větší krystal Apofylitu.

Váha: 0,8 kg

2 000,00 Kč
Please select variants first